NASZA OFERTA:
  • Sztukateria wewnętrzna Orac
  • Sztukateria elewacyjna Exterior
  • Podłogi laminowane i drewniane MEISTER
  • Farby i tynki dekoracyjne Estrelia
  • Tapety Rasch Textil
  • Salon Firmowy
  • Panele gipsowe 3D

Salon firmowy

Witamy Państwa w naszym salonie ekspozycyjnym w Łodzi. Poniżej prezentujemy asortyment dostępny w sprzedaży wraz z krótkim opisem i galeriami zdjęć. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Figury dekoracyjne

Uzupełnienie naszej oferty w salonie stanowią figury dekoracyjne i wazony. Są one ważnym, finalnym elementem oddającym klimat danego pomieszczenia. Posiadamy w sprzedaży figury gipsowe, z tworzyw sztucznych oraz brązu.

Spośród elementów gipsowych mogą wybrać Państwo między innymi anioły, popiersia, postacie oraz zwierzęta. Poza tym znaczną część ekspozycji stanowią kolumny, ławy ze szklanymi blatami, półki oraz lampy.

Osobom, które lubią dbać o detale polecamy figury z brązu prezentujące postacie ludzkie z różnych epok autorstwa znanych artystów (Falconette, Rodin, Moore), repliki dzieł rzeźbiarzy antycznych oraz postacie w stylu Art Deco. W ofercie posiadamy również figury współczesne, a także figury z brązu prezentujące różne kultury i religie.

 

Tapety

W naszym salonie znajdą Państwo największy w Łodzi wybór tapet. Posiadamy ponad 200 katalogów znanych i cenionych firm takich jak ARTE, RASCH TEXTIL, MARBURG, OMEXCO, EIJFFINGER, ROMO, A.S., LIVING WALLS, CASAMANCE, HW, CASADECO, SIRPI, SANDERSON, SANDPIPER, ESTA i wielu innych.

Dużą wagę przywiązujemy do uzupełniania naszej oferty o nowe katalogi z modnym wzornictwem wystawiane na najbardziej znanych targach w Europie.

Dla potrzeb naszych klientów stworzyliśmy wygodne, obszerne miejsce przeznaczone do oglądania tapet, a także ekspozycję, dzięki której można zobaczyć liczne wzory na dużych powierzchniach. Gwarantujemy fachowe doradztwo i miłą obsługę, która pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

Farby i tynki dekoracyjne

Jako producent i importer farb i tynków dekoracyjnych stworzyliśmy dla potrzeb naszych klientów obszerną ekspozycję farb dekoracyjnych i tynków ozdobnych firmy ESTRELIA. Chcąc ułatwić Państwu decyzję w sposobie aranżacji wnętrza zaprezentowaliśmy kilka ciekawych pomysłów aplikacji trawertynu, stiuku, jak i mas ozdobnych perłowych i metalicznych w różnych efektach na ścianach. Posiadamy materiały pomocnicze w postaci katalogów i ekspozytorów ułatwiające wybór produktów w odpowiedniej kolorystyce.

Współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi specjalizującymi się w aplikacji tynków dekoracyjnych jak i architektami, którzy dopasują je odpowiednio do rodzaju wnętrza.

Wybarwiamy wszystkie produkty z naszej oferty według potrzeb naszych klientów! Nawet najbardziej wyszukane kolory nie stanowią dla naszych specjalistów żadnego problemu.

 

Sztukateria elewacyjna

Jako producent sztukaterii elewacyjnej stworzyliśmy szeroką gamę produktów, którą przedstawiliśmy w salonie. Posiadamy kilkadziesiąt elementów dostępnych dla Państwa od ręki. Oprócz standardowych listew o długości 1,5m oferta obejmuje kolumny, półkolumny, zworniki, pilastry, a także wszelkiego rodzaju elementy na indywidualne zamówienie.

Wykonujemy elementy sztukateryjne wykorzystywane w odrestaurowywaniu kamienic, starych domów i zabytkowych budynków oraz wykańczaniu dworków, pałacyków i rezydencji.

Nasi fachowcy z przyjemnością pomogą w doborze sztukaterii na elewacje Państwa domów.

 

Sztukateria wewnętrzna

Ze względu na wyłączność belgijskiej firmy ORAC DECOR® w Polsce otworzyliśmy salon sprzedażowo-ekspozycyjny na powierzchni 500 m2. Ma on na celu ułatwić naszym klientom i partnerom handlowym wybór odpowiedniego asortymentu dostosowanego do potrzeb. Pokazaliśmy bardzo dużo elementów sztukaterii, kolumny, półkolumny, opaski drzwiowe, kominki, ekrany ścienne, a także ciekawe rozwiązania w łączeniu listew. Poza tym na dużej ścianie ekspozycyjnej można zobaczyć niemal wszystkie listwy przypodłogowe, ścienne i przysufitowe ze wszystkich kolekcji ORAC DECOR.

Do dyspozycji Państwa mamy katalogi i materiały pomocnicze ze wzorami listew, które zawierają dokładnie zwymiarowane elementy oraz ich przekroje.

Nawiązujemy stałą współpracę z architektami i firmami wykonawczymi na dogodnych warunkach.

 

Panele dekoracyjne

Posiadamy w sprzedaży panele ścienne dekoracyjne. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z salonem

 

Systemy paneli ściennych

Element jest jeszcze w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.

 

 

Podłogi laminowane

Element jest jeszcze w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.

 

 

Podłogi drewniane

Element jest jeszcze w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce.

 

 


sztukateria Łódź, sztukateria wewnętrzna, sztukateria zewnętrzna, listwy dekoracyjne, listwy ozdobne, listwy elewacyjne, profile elewacyjne, tapety Rasch, tapety ścienne Łódź, tynki dekoracyjne, farby ozdobne, trawertyny, farby dekoracyjne, sztukateria elewacyjna